Künye

İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni

Ad Soyad: Ömer Kebeli

okebeli83@gmail.com

Adres:  Gayrettepe Mh. Yıldız Posta Caddesi No: 25 / Gayrettepe/ İstanbul 

Telefon: 05377788742

İLETİŞİM E-MAİL

ajanskolikhbr@gmail.com

EDİTÖRLER

Özlem Baz

huzungozlu@msn.com

Hatice Tosyalı

htosyalı@gmail.com

Gece Vardiyası Editörü

(Çalışma Saatleri 23:00-08:00)

Ad Soyad: Selçuk Kılınç

Tanıtım Yazısı ve Reklam için

ajanskolikhbr@gmail.com

Hukuk Danışmanı

Av. Ömer Furkan Demir

BASIN BÜLTENLERİ

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
(ajanskolikhbr@gmail.com)

Tasarım ve Yazılım Haber Sistemi WordPress

Domain Servisi 

NATRO

Hosting

Güzel Hosting

YAYIN İLKELERİ

ajanskolik.com  Basın Ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır.  5846 sayılı FİKİR veSanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haber portalımızda yayınlanan haberler ve makaleler, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılar ve yorumlarda yazarlar sorumludur. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. ajanskolik.com, sayfalarda yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz. Bu sitede yazılan yazı  ve yorumlardan yazarları sorumludur.

Yasal Bildirimler İçin

ajanskolik.com adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, ajanskolikhbr@gmail.com mail adres ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz avukatımız tarafından incelenecek, ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır. MADDE 3 – (1) İçerik, yer ve erişim sağlayıcıları, yönetmelikle belirlenen esas ve usûller çerçevesinde tanıtıcı bilgilerini kendilerine ait internet ortamında kullanıcıların ulaşabileceği şekilde ve güncel olarak bulundurmakla yükümlüdür. (2) Yukarıdaki fıkrada belirtilen yükümlülüğü yerine getirmeyen içerik, yer veya erişim sağlayıcısına Başkanlık tarafından ikibin Türk Lirasından elli bin Türk Lirasına kadar idarî para cezası verilir.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the ajanskolik.com However, sometimes the ajanskolik.com uses third parties to process your information. ajanskolik.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the ajanskolik.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the ajanskolik.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the ajanskolik.com and its services. When you use ajanskolik.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the ajanskolik.com cookies section of our full Privacy Policy.